Всі новини
Video

Зоммер травмувався в матчі з Данією – він найкращий голкіпер Серії А за кількістю «сухих» матчів

23 березня, 23:03

Голкіпер збірної Швейцарії Ян Зоммер травмувався в товариському матчі з Данією (0:0).

Епізод трапився в середині першого тайму, коли данці подавали кутовий. Після серії рикошетів м'яч опинився в лічених метрах від воріт і першим на ньому опинився саме 35-річний голкіпер, який випередив Янніка Вестерґора та вибив його подалі зі штрафного майданчика.

Вже ставлячи ногу назад на газон Зоммер невдало підгорнув щиколотку.

Футболіст зміг продовжити гру, але через 10 хвилин все-таки попросив заміну, їй передував ще один контактний епізод за участі Расмуса Гойлунда.

Нагадаємо, Ян є основним воротарем «Інтера», який лідирує в турнірній таблиці чемпіонату Італії. На його рахунку 17 «сухих» матчів, що є найкращим результатом Серії А.