Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UK
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Кваліфікація Євро-2024: Іспанія перемогла Шотландію, Хорватія поступилася Туреччині, Албанія розгромила Чехію
12 жовтня, 23:57
59
12 жовтня відбулися матчі кваліфікації Євро-2024.
Латвія – Вірменія 2:0 (1:0, 1:0)
12 жовтня, 19:00, стадіон Сконто
Онлайн матчаІспанія – Шотландія 2:0 (0:0, 2:0)
12 жовтня, 21:45, Ла Картуха
Онлайн матчаСтартовые составыПредупреждения
Голы
2:0 - 86 Оян Сансет
Ліндон Дайкс (36),
Мікель Меріно (45+4),
Натан Паттерсон (51),
Даніель Карвахаль (59),
Унаї Сімон (61),
Джек Гендрі (84),
Емерік Лапорт (90)
Кіпр – Норвегія 0:4 (0:1, 0:3)
12 жовтня, 21:45, АЕК-Арена
Онлайн матчаСтартовые составыПредупреждения
Голы
0:1 - 33 Александр Сорлот,
0:4 - 81 Фредрік Еурснес
Іоанніс Кусулос (46)
Хорватія – Туреччина 0:1 (0:1, 0:0)
12 жовтня, 21:45
Онлайн матчаСтартовые составы
Голы
Предупреждения
Марцело Брозович (12),
Бариш Йилмаз (15),
Борна Баришич (34),
Угурджан Чакир (69),
Лука Модрич (88),
Бруно Петкович (89),
Бертуг Йилдирим (89),
Каан Айхан (90),
Юнус Акгюн (90+3)
Андорра – Косово 0:3 (0:1, 0:2)
12 жовтня, 21:45, Estadi Nacional
Онлайн матчаСтартовые составыПредупреждения
Голы
0:2 - 71 Мілот Рашица,
Мергім Войвода (14),
Жорді Алаес (14),
Ерік Валес (44),
Люмбард Делова (78),
Марк Пухоль (80),
Аарон Санчес (88)
Білорусь – Румунія 0:0 (0:0, 0:0)
12 жовтня, 21:45, Ференц Суса
Онлайн матчаАлбанія – Чехія 3:0 (1:0, 2:0)
12 жовтня, 21:45, Air Albania Stadium
Онлайн матчаСтартовые составы
Голы
Предупреждения
Фарерські острови – Польща 0:2 (0:1, 0:1)
12 жовтня, 21:45, Торсвеллур
Онлайн матчаСтартовые составыГолы
Фарерські острови
Ламгауґе, Давідсен, Аскгам, Фере, Юнсен, Ватнгамар, Ватнгамар (Радосавлевич 90), Ольсен (Йоунссон 76), Андреасен (Даніельсен 83), Б'ярталуйд (Йогансен 76), Едмундссон (Петерсен 76)
Польща
Щенсний, Ківьор, Педа, Кендзьора, Зелінський (Мархвінський 87), Шиманський (Свідерський 59), Франковський, Дзічек (Петровський 82), Сліш, Кеш (Вшолек 59), Мілік (Букса 59)
Предупреждения
Метті Кеш (16),
Аркадіуш Мілік (43),
Гердур Аскгам (48),
Орі Йоунссон (85),
Якуб Петровський (90+3),
Одмар Фере (90+4),
Бартош Сліш (90+4)
Показать еще 59