Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Мессі знову б'є рекорди – зробив 5 асистів та забив гол у матчі МЛС. І усе це лише за другий тайм

Три передачі – на Суареса.

5 травня, 10:45
9

Сьогодні вночі «Інтер» Маямі переміг «Нью-Йорк Ред Буллс» в 11-му турі МЛС – 6:2. Головним героєм став, звісно ж, Ліонель Мессі. Легендарний аргентинець записав на свій рахунок 5 асистів та 1 гол. І усе це – у другому таймі!

Команда з Маямі поступалася після першого тайму 0:1, а на другий вийшла дуже мотивованою. На 48-й Рохас з передачі Лео зрівняв рахунок. вже за дві вилини сам Лео вивів свою команду вперед. А потім протягом 19 хвилин зробив ще чотири асисти – на того ж Рохаса та аж три на Луїса Суареса.

Ось, як усе це виглядало.

П'ять асистів за один матч та участь у шести голах за гру стали новими рекордами для МЛС. Раніше семеро гравців робили за матч сумарно п'ять результативних дій. Варто відзначити, що Лео хоч і активно роздавав гольові передачі протягом своєї кар'єри, але ще ніколи не робив аж стільки за одну гру. Тож він побив й особистий рекорд.

Лео також став першим гравцем «Інтер Маямі» в історії, який має двозначні цифри як по голах, так і по асистам за сезон.

Прямо зараз Мессі – найкращий бомбардир МЛС, у нього 10 голів у восьми матчах (адже ще є 9 асистів). 36-річний аргентинець ділить лідерство у гонці бомбардирів зі своїм другом Суаресом.

Щодо самої зіркової команди, то зараз «Інтер» – лідер МЛС. Вони мають 24 очки після 12 турів, тож вони лідирують як у загальній таблиці, так і у Східній конференції. В останніх чотирьох іграх команда перемогла із загальним рахунком аж 16:6.