Всі новини

Збірна України здобула 5 нагород у греко-римській боротьбі на чемпіонаті Європи U-17

27 червня, 15:08

Збірна України здобула 2 золоті та 3 бронзові медалі на чемпіонаті Європи U-17 та U-20 з боротьби, який з 24 до 30 червня проходить у сербському місті Нові Сад.

Українські атлети виступали у дисципліні греко-римська боротьба у віковій групі U-17.

Іван Янковськи та Владислав Покотило здобули золоті нагороди турніру у вагових категоріях понад 110 кілограмів та до 65 кілограмів відповідно.

Також українські спортсмени здобули 3 бронзові медалі чемпіонату Європи.

Богдан Макаровець став бронзовим призером у вазі до 48 кілограмів, Максут Султанов здобув бронзову медаль у ваговій категорії до 51 кілограму, а Вадим Матрос - у вазі до 60 кілограмів.

За підсумками змагань збірна України посіла 3-тю позицію у загальному рейтингу команд у дисципліні греко-римська боротьба.