Всі новини

Паралімпійська збірна України з кульової стрільби завоювала 16 медалей на ЧЄ - 2-ге місце у командному заліку

7 червня, 22:10

Паралімпійська збірна України посіла 2-ге місце у загальному медальному заліку чемпіонату Європи з кульової стрільби.

На чемпіонату Європи виступили 11 українських паралімпійських спортсменів.

Найбільшу кількість нагород в актив збірної України приніс Олексій Денисюк, який здобув 6 медалей: 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові. 4 медалі спортсмен здобув в індивідуальних змаганнях з пістолетом, а 1 золото та 1 срібло - у командних.

Разом Юрієм Матафоновим та Іриною Ляху, Олексій Денисюк здобув золото у стрільбі з малокаліберних пістолетів.

2 золоті нагороди також здобув Андрій Дорошенко, у індивідуальних та командних змаганнях з гвинтівкою. З Іриною Щетнік у стрільбі стоячи вони здобули командне «золото».

5-ту золоту нагорода українцям принесли виступи Василя Ковальчука, Віталія Ситника та Віталія Плакущого у стрільбі з пневматичної гвинтівки стоячи.

Загалом українські спортсмени здобули 16 нагород, що є найбільшою кількістю медалей серед усіх команд учасниць, але збірна Польщі випередила Україну за кількістю золотих медалей - поляки здобули 6 медалей.