Всі новини

Українські дзюдоїсти здобули 3 бронзові нагороди на турнірі Madrid European Open 2024

10 червня, 12:51

На Відкритому Кубку Європи з дзюдо Madrid European Open 2024, який 8 та 9 червня відбувся у Мадриді, українським спортсменам вдалося здобути 3 нагороди.

У змаганнях приймали участь 371 спортсмен з 34 країн світу.

8 червня український дзюдоїст Микита Голобородько здобув бронзову нагороду у ваговій категорії до 66 кілограм. У бронзовій сутичці українець здолав іспанця Віктора Гарсію Осаду.

У ваговій категорії понад 78 кілограм Руслана Булавіна виграла «бронзу», здолавши у поєдинку за бронзу представницю Австрії Марію Голварт.

У другий день змагань українець Геворг Манукян виграв бронзову нагороду у ваговій категорії до 81 кілограма. У поєдинку за 3-тє місце Манукян здолав представника Австрії Шаміля Борчашвілі.

За підсумками двох змагальних днів збірна України посіла 9-те місце у загальному медальному заліку змагань.