Кар'єра: Ренн (Трансфер, €5 млн, 30.08.2023) Хатайспор ... СарієрДетальніше
Голи за всю кар'єру: 25Детальніше
Матчі за всю кар'єру: 118Детальніше

Написано Емре Саригулом для turkish-football.com:

Бертуг Йилдирим зі зростом у 1,85 м є спокусливим варіантом для Вінченцо Монтелли в атаці. Наразі гравець облаштував свій перехід в «Ренн», а його гарна гра у повітрі може стати цінним активом для Туреччини. Його сила дозволяє йому ефективно тримати м’яч та залучати до гри товаришів по команді.

Він може закрити позицію центрфоварда, є корисним при навісах і має здатність залякувати захисників у повітряних боях. Йилдирим вражав у «Хатайспорі» до того, як йому довелось покинути Суперлігу після руйнівного землетрусу в лютому 2023-го, але після переїзду до Франції йому стало важче забивати голи, набирати результативні передачі та ігрові хвилини. Попри це, він зрівняв рахунок на 88-й хвилині матчу з Вірменією (1:1) у кваліфікації Євро-2024 і зумів потрапити до складу на Євро.