88'

88'

90+3'

Текстова трансляція

Доброго дня. Тribuna.com проведе текстову онлайн-трансляцію сьогоднішнього матчу. Старт гри - о 19.00.
Франція фінішувала другою у групі з Австрією, Нідерландами та Польщею, а бельгійці стали другими у квартеті з Румунією, Словаччиною та Україною.
Переможець сьогоднішнього матчу у чвертьфіналі зустрінеться з сильнішим у дуелі Португалія - Словенія.
Команди проведуть ювілейний, 80-й очний матч. В попередніх 79 французи перемогли 28 разів, бельгійці - 31. Внічию ці команди зіграли 20 разів.
Є стартові склади.
Франція: Меньян, Ернандес, Саліба, Упамекано, Кунде, Чуамені, Рабйо, Канте, Грізманн, Тюрам, Мбаппе.
Бельгія: Кастельс, Теат, Вертонген, Фас, Кастань, Онана, де Брюйне, Карраско, Доку, Опенда, Лукаку.
Якщо порівнювати з попередніми матчами команд, то місце у старті отримали Грізманн, Тюрам, Карраско та Опенда.
1'
Матч розпочався! Вперед!
2'
Перша атака Франції завершилася неточним ударом Рабйо.
3'
Довга передача по флангу Теата на Опенда не пройшла.
3'
Тюрам опинився в офсайді.
4'
Неточна передача від де Брюйне - і таке буває. Не пройшла діагональ Кевіна на Доку.
6'
Меньян вийшов за межі штрафного майданчика, не дозволивши Опенда завершити атаку Бельгію ударом.
9'
Кунде та Грізманн не розібралися на фланзі та втратили м’яч. Чергова передача Антуана в стіночці виявилася надто сильною.
10'
Перший удар в площину воріт - Грізманн пробив з-за меж штрафного, але Кастельс без проблем забрав м’яч.
12'
Кунде круто обігрався з Грізманном на фланзі, але на простріл Жуля в штрафний майданчик Бельгії ніхто не відгукнувся.
14'
Кастань вибив м’яч на кутовий, не дозволивши Мбаппе замкнути подачу Грізманна. Перший корнер у грі.
14'
Розіграли французи кутовий, після чого удару завдав Мбаппе. М’яч полетів над воротами. Схоже, від голови Онана, але арбітр не призначив кутовий.
15'
Перша жовтка картка в матчі. Її отримав Чуамені. За те, що вимагав від арбітра призначити кутовий, хоча не є капітаном команди, у яких є право спілкуватися з суддями.
17'
Після прострілу Кунде захисник Бельгії вибив м’яч на кутовий.
18'
Тюрам дуже невдало пробив головою після корнера.
20'
На дальній удар наважився Рабйо - вище воріт.
20'
Кунде головою скинув м’яч Меньяну після флангової подачі Кастаня.
23'
Доку пробив по воротах з лівого кута штрафного майданчика - Меньян забрав м’яч. Але удару Доку завадив підкат Грізманна. Антуан отримав жовту картку, а Бельгія - права на штрафний удар.
24'
Де Брюйне подав зі стандарту в штрафний майданчик. Меньян розгубився та ледь не пропустив, але все-таки вибив м’яч ногою.
25'
Жовтку картку за підніжку отримав Рабйо. Він не зіграє у чвертьфіналі, якщо Франція туди вийде.
27'
Володіння м’ячем - 60% проти 40 на користь Франції.
27'
За ударами повна перевага теж у французів - 5:0 (2:0 в площину).
27'
Бельгійці вимагали пенальті за нібито гру рукою французів у своєму штрафному після флангового прострілу та удару по воротах, але арбітр вказав продовжувати гру.
28'
Карраско віддав неточну передачу з флангу в штрафний Франції.
31'
Меньян забрав м’яч після довгої передачі де Брюйне зі своєї половини поля.
32'
Ернандес потужно подав на дальню штангу з лівого флангу. Зважаючи на силу передачі, більше було схоже на удар. В будь-якому випадку - м’яч вийшов за лицьову лінію. Удар від воріт.
34'
Тюрам був близьким, щоб відкрити рахунок, замикаючи головою флангову подачу Кунде. М’яч пролетів поруч з дев’яткою.
36'
Доку ефектно пройшов двох суперників на фланзі, але на цьому атака Бельгії завершилася - підстрахували партнери.
37'
Кастельс забрав м’яч після прострілу Ернандеса, не дозволивши пробити Тюраму.
38'
Мбаппе неточно зіграв в дотик на Ернандеса.
38'
Фас головою вибив м’яч після подачі Чуамені з глибини поля.
39'
Ще один дальній потужний удар від Чуамені - вже точніше, але все одно не в площину.
41'
Небезпечна атака Франції, але без акцентованого удару. Спочатку після прострілу зліва намагався пробити Тюрам, але м’яч зрізався, і вийшла передача далі по воротарській лінії. Кунде потрібно було щосили пробивати, але той віддав верхом назад на Тюрама, а в результаті втрата м’яча.
43'
Тюрам не дотягнувся до передачі Грізманна в дотик в штрафний.
44'
Пройшла передача на Лукаку в штрафний Франції, але Ромелу в дотик зльоту неточно віддав на партнера.
45'
Фас у підкаті вибив м’яч на кутовий, чим перервав забіг Ернандеса.
45'
Ще один удар від Чуамені. Вже з меж штрафного, після рикошету після корнера. Але знову над воротами.
45'
А тим часом сплинула хвилина, яку компенсував арбітр. Перерва.
45'
Від такої афіші очікуєш більш результативного футболу, але поки 0:0. Перший тайм пройшов за переваги Франції. Подивимося, що буде у другому. Потрібен гол, тоді гра повинна стати більш відкритою, бо комусь доведеться відіграватися, шляху назад не буде.
46'
Команди вже на полі. Другий тайм стартував. Поки без замін.
46'
Мбаппе отримав м’яч перед штрафним, обіграв суперника, але подав потім неточно.
47'
Саліба відтіснив Лукаку, не дозволивши Ромелу заволодіти м’ячем після передачі де Брюйне.
48'
Кунде скинув м’яч Меньяну після неточної флангової передачі бельгійців.
49'
Кастельс вибив м’яч на кутовий після удару Чуамені з лінії штрафного та рикошету від Фаса.
50'
Фас заблокував удар Мбаппе після корнера.
51'
Французи заробили штрафний удар на лівому фланзі. Грізманн подав неточно, але м’яч підібрав Кунде та повторно відправив його в штрафний, але Тюрам пробив над поперечкою.
52'
46 810 глядачів на матчі.
54'
Мбаппе обійшов трьох суперників та потужно пробив - над поперечкою.
55'
Кунде перервав фланговий забіг Доку, не дозволивши тому навіть зробити передачу.
56'
Мбаппе невдало пробив після передачі Кунде з флангу.
58'
Фол в атаці від Кунде.
60'
Доку завалив Грізманна - штрафний удар в центрі поля.
61'
Де Брюйне віддав шикарну розрізну передачу на Карраско в штрафний Франції, але Ернандес в підкаті в останній момент вибив м’яч на кутовий. Перший для Бельгії.
62'
Перша заміна в матчі - Коло-Муані вийшов замість Тюрама.
63'
Коло-Муані впав перед штрафним Бельгії - арбітр вказав продовжувати гру.
64'
Манґаля замінив Опенда у складі Бельгії.
65'
Грізманн пробив правою з-за меж штрафного - повз воріт.
68'
Мбаппе у боротьбі ляснув Карраско по вуху.
69'
Чуамені пробив над воротами після скидання Грізманна.
70'
Вболівальники починають свистіти.
71'
Лукаку нарешті дали пробити по воротах, але Меньян в падінні відбив м’яч.
72'
Арбітр заспокоює Мбаппе та Вертонгена, між якими виникла словесна перепалка.
73'
17:3 за ударами на користь Франції, але 1:1 в площину воріт.
74'
Кутовий Франції завершився підбором Кунде та потужним, але трішки неточним ударом Саліба в ближній кут.
76'
Жовта Вертонгену за відмахування від Коло-Муані. А також головному тренеру Бельгії Доменіко Тедеско - за апеляції.
78'
Мбаппе в дотик пробив над дев’яткою після флангової передачі Кунде.
81'
Кастельс забрав м’яч після подачі Кунде з флангу.
83'
Меньян відбив потужний удар де Брюйне в дотик з 17 метрів.
85' 1:0
ГООООООООООООООООООООООЛ!!!
85'
Коло-Муані відкрив рахунок ударом з меж штрафного з розвороту та з рикошетом від Вертонгена.
87'
Якщо не перепишуть на автогол, то це перший гол Франції на турнірі з гри - у четвертому матчі. До цього був лише автогол та гол з пенальті.
88'
Ха-ха. Все-таки переписали на автогол Вертонгена.
88'
Де Кетеларе та Лукебакіо вийшли на поле замість Кастаня та Карраско.
90'
Теат влучив м’ячем в арбітра.
90'
Суддя компенсував 3 хвилини.
92'
Доку прорвався в штрафний Франції, але його подачу заблокували. Буде кутовий.
93'
Де Брюйне невдало подав з корнера.
93'
Жовта Манґаля за зрив атаки суперника.
93'
А ось і фінальний свисток!
93'
Франція вийшла до чвертьфіналу, де зіграє з Португалією або Словенією, а Бельгія їде додому. Обидві команди провели не надто видовищний матч, чого від них очікували. А вирішив все кострубатий гол Коло-Муані з двома рикошетами, в тому числі від своєї ж опорної ноги. Дякуємо за увагу, гарного вечора.