Tribuna/Футбол/Блоги/Учасник One Direction геніально викрутився, щоб усі бажаючі побачили матч Англія-Словаччина на фестивалі Гластонбері

1 липня, 11:41

На Євро-2024 в Німеччині стає гаряче. На стадії 1/8 фіналу між собою зійшлись «вічні фаворити» збірна Англії та сенсаційна Словаччина. Гол Івана Шранца на 25 хвилині став справжнім шоком для фанатів «трьох левів». Порятунок прийшов аж під кінець поєдинку – Джуд Беллінгем карколомним ударом через себе зрівняв рахунок. Згодом на початку першого овертайму Гаррі Кейн головою замкнув скидку Айвена Тоуні та встановив остаточний рахунок 2:1. Тепер на підопічних Ґарета Саутґейта в 1/4 чекає збірна Швейцарії.

В цей час біля одного з найдавніших міст Англії відбувався один з найдовше діючих музичних фестивалів у світі – Гластонбері. Поціновувачі гри «трьох левів» були розчаровані, коли їм повідомили, що великі екрани на фестивалі не будуть транслювати матч.

Проте тут вже на порятунок прийшов Луїс Томлінсон – співак та автор пісень, який здобув популярність завдяки групі One Direction. Він давній фанат «Донкастер Роверс», що зараз виступає у Лізі 2. Також має досвід керування власною командою пабу «Три підкови» та грою у багатьох благодійних матчах. Тож залишитися в стороні Луїс не зміг.

Томлінсон приніс телевізор з плоским екраном і встановив його просто на полі, де відбувався фестиваль. Коментуючи свої дії репортеру ВВС він казав: «Це було трохи… Що ж, ми використовували каміння щоб він не впав. Сигнал, що надходив міг зникнути через маленьких поштовх чи щось таке. На щастя, ми здобули перемогу».

Хай там як, а усі бажаючі на Гластонбері змогли побачити драматичний фінал поєдинку та підсумковий тріумф рідної збірної.