Tribuna/Футбол/Блоги/Дізналися як гравців Кубку Америки захищають від спеки – висока температура стане на заваді до перемоги

30 червня, 20:02

Головний фактор, що вплине на результат

Збірні запалюють на Кубку Америки, але палюче сонце хоче скласти конкуренцію у цьому аспекті гравцям. Хоч організатори й готувалися до таких умов, але все ж без курйозних ситуацій не обійшлось.

Матч між Перу та Канадою було перервано через те, що суддя втратив свідомість. Захисника Уругваю Рональда Араухо, який відчував запаморочення, замінили у перерві між таймами. Це все вказує на нестерпні погодні умови для футболістів Кубку Америки.

До цієї скрутної ситуації варто ще й додати, що 8 із 14 стадіонів турніру без накриття, тому організатори і вжили відповідних заходів.

Перед кожним матчем гравці повинні проходити обстеження, яке виявляє осіб, що можуть мати проблеми через спеку. Окрім цього збірникам рекомендували приїхати до США та адаптуватися до температури за 10-14 днів до початку Копа Америки. Також гравцям забезпечили умови належного зволоження і комфортного сну.

Кожна збірна отримала за чотири дні до початку турніру 150 пляшок води (500 мл), 100 пляшок ізотонічних напоїв і 100 кг льоду. Додатково ці запаси збільшують у дні, коли мають відбутись матчі до 200 пляшок води, 150 з ізотонічними напоями і 200 кг льоду.

Також організатори двічі вимірюють температуру на стадіоні перед початком кожного матчу: за 90 хвилин та за годину до старту. А якщо спека нагріває термометри до 32 градусів, то дається хвилина, щоб учасники гри зробили перерву для зволоження.

Джерело: Givemesport

🔥 Все про Євро-24 у вашій улюбленій соцмережі, підпишіться: Телеграм | Instagram | Facebook | YouTube TikTok