Tribuna/Футбол/Блоги/Легендарний Дель П’єро вибачився перед усіма німцями в ефірі місцевого телеканалу

16 червня, 11:16
2

Група В до якої входять збірні Іспанії, Італії, Албанії та Хорватії стартувала на Чемпіонаті Європи у Німеччині. В заключному матчі дня «скуадра адзурра» зустрілась з «темною конячкою» нинішнього турніру – збірною Албанії. «Червоно-чорні» вже вписали себе в історію, оновивши рекорд найшвидшого голу, забивши італійцям на 23-секунді протистояння. Проте втримати таку швидко зароблену перевагу підопічним Сілвіньйо не вдалось. Вже на 11 хвилині Бастоні зрівнює рахунок ударом головою, а на 16 хвилині Барелла потужним пострілом з-за меж штрафної площі виводить чинних чемпіонів Євро вперед. Рахунок 2:1 так і залишився до кінця матчу.

Поєдинок такого рівня, звісно ж, прямо зі стадіону висвітлює величезна кількість телевізійних студій. Одна з них – німецька ARD – змогла спіймати до початку матчу легендарного Алессандро Дель П’єро, який працює зараз у Sky UK. Німецький колега – Олександр Боммес, запитав у італійського форварда: «Хочеш вибачитися за 2006 рік?».

У 2006 році Німеччина теж приймала турнір збірних, але тоді це був Чемпіонат Світу. У півфіналі німці на «Вестфалені» програли збірній Італії 0:2, а фінальну крапку поставив саме Дель П’єро, який після пасу Джилардіно красиво пробив повз Єнса Леманна. Не дивно, що ведучий Олександр Боммес відразу згадав за цей момент коли побачив італійця, адже саме на «Вестфалені» мав розпочатись поєдинок Італія-Албанія.

«Так, мені більше ніж шкода. Вибачте, хлопці!» - з посмішкою відповідає Дель П’єро на питання. Боммес відразу прощається з ним і кричить: «Гарної гри, Алессандро». Після цього ведучий з гумором додає: « Ми не можемо не помітити його, коли він постійно бігає поруч з нами».