Tribuna/Футбол/Блоги/Вболівальники помітили два геніальних рішення Бена Вайта, які допомогли «Арсеналу» перемогти у дербі

Тепер кожен так буде робити при розіграші кутових?

29 квітня, 01:00
4

«Арсенал» переміг «Тоттенгем» у дербі Північного Лондона 3:2 і продовжив гонитву за «Ман Сіті» у чемпіонаті. Що цікаво, «каноніри» завдали всього 3 удари у площину воріт Гульєльмо Вікаріо — усі три завершилися голом! Та найголовніше те, що у першому та третьому випадках справжнім творцем забитих м'ячів став захисник Бен Вайт.

Ні, він не забивав. Він навіть не асистував. Але саме Бен «вимикав» італійського кіпера «Тоттенгему» з епізодів під час кутових.

Епізод номер 1

Отже, 15-та хвилина зустрічі. «Арсенал» заробляє корнер. Подавати збирається Букайо Сака. Поки інші «каноніри» намагаються зайняти зони, Вайт просто йде до Гульєльмо Вікаріо.

Навкруги тільки суперники, але Бен прийшов не боротися за м'яч.

Він впритул стає до Вікаріо, що вже дезорієнтує воротаря. Далі в якийсь момент просто хапає італійця за рукавички!

Буквально секунда, аби арбітр не зафіксував фол, та цього достатньо, щоб Гульєльмо повернувся до Вайта і почав розмахувати руками. Головне — дивіться зону, де це трапилося. Ближче до дальньої стійки

Сака подав на ближню, Уайт швидко почав блокувати Вікаріо, а П'єр-Еміль Гейб'єрг зрізав у власні ворота. Гульєльмо банально не встиг переміститися.

Епізод номер 2

38-ма хвилина зустрічі, «Тоттенгем» вже горить 0:2, а «Арсенал» знову заробляє кутовий. Тільки з іншого флангу. Що робить Вайт? Правильно, йде драконити Вікаріо!

За рукавички вже не хапав, але дуже активно заважав концентруватися.

Під час подачі Деклана Райса захисник «Арсенала» знов встиг зайняти позицію перед італійським кіпером.

І корпусом просто відтиснув нещасного Вікаріо за лінію воріт.

Гульєльмо йшов на м'яч після удару Кая Гаверца з дуже незручної позиції.

У другому таймі господарі зуміли відіграти два голи, та на більше не спромоглися. Артета тепер повинен нагородити хитрого Бена Вайта за таку гру, а іншим командам треба узяти лайфхак до уваги.

Джерело: Setanta