Всі новини

Томас Тухель: «Не можна вигравати матчі, роблячи таку кількість серйозних помилок, як проти «Арсенала»

21 квітня 2022, 13:48

Головний тренер «Челсі» Томас Тухель прокоментував поразку в матчі з «Арсеналом» (2:4).

«У першому таймі на полі була абсолютно шалена відкрита гра. Ми добре розпочали, двічі пропустили і двічі відігравалися, проте у другому таймі дали супернику можливість забити ще два голи.

Виступаємо в турнірі найвищого рівня й у двох поспіль домашніх іграх припускаємося просто неймовірної кількості помилок. Ви їх не помічаєте, проте на цей момент ми робимо їх, і перемагати за таких обставин неможливо.

Коли Рюдігер був на полі, ми пропустили сім м’ячів від «Брентфорда» та «Реала», тому справа не в окремих гравцях. Вся справа у командній грі у захисті. Нам потрібно дотримуватись обраної тактики, нам потрібно правильно вибирати склад, і це моє завдання.

Все інше залежить від гравців. Коли вони діють так, як останні три матчі, ми всі віддаємо їм належне. Але з іншого боку вони повинні приймати той факт, що не можна вигравати матчі, роблячи таку кількість серйозних помилок.

Я не бачу їх в інших іграх, але зараз, коли ми провели кілька матчів поспіль із помилками, нам потрібно зупинити це, інакше ми зіштовхнемося із серйозними проблемами», – сказав Тухель.