Всі новини

Гюлер став 3-м гравцем віком до 20 років після Роналду та Руні, який відзначився голом та асистом на одному Євро

3 липня, 00:36

Арда Гюлер відзначився результативною передачею у матчі 1/8 фіналу Євро-2024 Австрія - Туреччина (1:2).

19-річний турецький півзахисник допоміг команді здобути перемогу у матчі проти австрійців та вийти у чвертьфінал турніру.

На 59-й хвилині Гюлер віддав передачу на центрального захисника Меріха Демірала, який забив м'яч у ворота збірної Австрії.

Для Арди Гюлера це вже друга результативна дія на турнірі. У матчі першого туру Євро-2024 проти збірної Грузії (3:1) він відзначився забитим м'ячем.

Завдяки цьому асисту Арда Гюлер став 3-м в історії футболістом, який відзначився на одному чемпіонаті Європи асистом та забитим м'ячем у віці до 20 років.

Раніше це вдалося Кріштіану Роналду та Вейну Руні на Євро-2004.

Збірна Туреччини у чвертьфіналі турніру зіграє проти збірної Нідерландів. Матч відбудеться 6 липня, початок о 22.00.