Всі новини

Дідьє Дешам: «Усі й чекали від Франції виходу до чвертьфіналу Євро, але не відбувається просто по клацанню»

2 липня, 09:17

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам прокоментував матч 1/8 фіналу Євро-2024 з Бельгією (1:0).

«Хоч усі й чекали від нас виходу до чвертьфіналу, але у будь-якому разі це приємна подія. Нічого не відбувається просто по клацанню. Тепер ми справді у чвертьфіналі, і це дуже важлива фаза.

Ми помітно додали, а наш суперник діяв дуже обережно, хоч на папері вважається атакуючою командою. Ми робили все можливе, щоби створювати моменти. І ми їх створили більше ніж суперник. Ми вичікували і не потрапили в їхню пастку. Я цьому радий, але загалом неможливо перемагати, просто володіючи м’ячем», - сказав Дешам.