Всі новини

Ніко Вільямс став першим гравцем в історії Євро, який забив, віддав асист та має 100% точних передач у матчі, зігравши всі 90 хвилин

1 липня, 11:42
2

Вінгер збірної Іспанії Ніко Вільямс у матчі 1/8 фіналу Євро-2024 проти збірної Грузії (4:1) віддав 100 відсотків точних передач.

21-річний іспанський футболіст розпочав матч у стартовому складі іспанської команди. За 90 хвилин на полі Вільямс відзначився забитим голом, асистом та віддав 46 точних передач з 46 у матчі.

Це вперше в історії чемпіонатів Європи, з того часу, як ведеться відповідна статистика, коли футболіст, який зіграв повний матч віддав 100% точних передач, а також забив гол та віддав асист.

Збірна Іспанії зіграє у 1/4 фіналу турніру проти Німеччини. Матч відбудеться 5 липня, початок о 19.00.