Всі новини

Віллі Саньоль: «Перший гол збірної Іспанії потрібно було скасувати - Мората був у офсайді»

1 липня, 09:23
2

Головний тренер збірної Грузії Віллі Саньоль заявив, що перший гол, який забила Іспанія у матчі 1/8 фіналу Євро-2024 у ворота його команди необхідно було скасувати.

«Мені запам'ятається перший тайм, коли ми були досить добре організовані. Але були деякі речі, які нам не сподобалися.

Перший гол потрібно було скасувати - Мората був у офсайді. Я не знаю, що вони робили в автобусі ВАР. Можливо, якби рахунок 1:0 залишився до перерви, це б все б змінило.

Але Іспанія була сильнішою і заслуговувала на прохід далі. Ми вже виграли наш чемпіонат Європи до цього матчу. Сподіваюся, ми залишили гарне враження про Грузію», - сказав Саньоль в коментарі для beIN Sports.

Збірна Іспанії здобула вольову перемогу у матчі проти Грузії з рахунком 4:1.

В 1/4 фіналу іспанці зіграють з командою Німеччини. Матч відбудеться 5 липня, початок о 19.00.