Всі новини

Джуд Беллінґем: «Ти знаходишся у 30 секундах від того, щоб поїхати додому, відчуваючи, що підвів націю, а потім один удар - і все чудово»

30 червня, 22:48
2

Півзахисник збірної Англії Джуд Беллінґем прокоментував вихід команди у чвертьфінал Євро-2024 після перемоги у матчі проти збірної Словаччини (2:1).

«Ти знаходишся у 30 секундах від того, щоб поїхати додому, відчуваючи, що підвів свою націю, а потім один удар по м'ячу - і все чудово. Це відчуття, якого я не хочу, але коли воно приходить, це чудове почуття.

Грати за Англію - це чудово, але це також і великий тиск. Виходити на поле і забивати голи для мене - це полегшення, це дуже щасливий момент.

Цей гол має бути в топі мого списку. Є кілька хороших м'ячів, які багато значать для мене особисто, але цей був дуже важливий, як для сьогоднішнього дня, так і для зміни настрою.

Окрім пропущеного голу, ми були досить непоганими, як на мене, ми заходили у небезпечні зони. Ми могли б бути більш точними, але головне, що ми показали - це багато характеру. У матчах на виліт, коли ви переживаєте такий момент, люди можуть озирнутися і подумати: «Так, ось який у нас дух в команді».

До вильоту з чемпіонату Європи залишалося 20 або 30 секунд, і настрій зараз має величезне значення, а також те, що він може зробити для команди у майбутньому. Це важливий момент, але це довгий турнір, і ми дізнаємося про це, тільки якщо виграємо кубок. Ми дізнаємось, наскільки це важливо, протягом наступних двох тижнів», - сказав Беллінґем.

21-річний англієць зрівняв рахунок на 95-й хвилині матчу. Цей м'яч перевів матч у додатковий час, де гол Гаррі Кейна приніс перемогу англійцям.

УЄФА визнала Беллінґема найкращим гравцем матчу проти збірної Словаччини.