Всі новини

Кейн забив 14-й гол на 4 останніх великих турнірах - найкращий показник серед європейських футболістів

30 червня, 22:22

Форвард збірної Англії Гаррі Кейн відзначився забитим голом у матчі 1/8 фіналу Євро-2024 проти Словаччини (2:1).

М'яч, забитий на першій хвилині додаткового часу, став переможним у матчі та вивів англійську команду у чвертьфінал турніру. Це другий гол для Кейна на Євро-2024, перший він забив у матчі другого туру групового етапу турніру проти збірної Данії (1:1).

Для 30-річного англійця цей гол став 48-м забитим м'ячем у сезоні 2023/24.

Також для Гаррі Кейна це 14-й забитий м'яч на 4-му великому турнірі поспіль. Це найкращий показник для будь-якого європейського футболіста, починаючи з 2018 року.

На чемпіонаті світу 2018 року англієць забив 6 голів, на турнірі в Катарі у 2022 році - 2 м'ячі.