Всі новини

Збірна Англії вперше з ЧС-1986 не завдала жодного удару у площину воріт суперника у першому таймі матчу плей-оф на великому турнірі

30 червня, 20:29

Збірна Англії у першому таймі матчу 1/8 фіналу Євро-2024 проти збірної Словаччини не завдала жодного удару у площину воріт суперника.

Збірна Англії поступилася Словаччині у першому таймі матчу з рахунком 0:1. Єдиний гол у першій половині гри забив форвард словаків Іван Шранц.

Англійці завдали 4 удари по воротах суперника у першому таймі - жоден з них не влучив у площину воріт.

Для збірної Англії це вперше з чемпіонату світу 1986 року, коли команді у першому таймі матчу плей-оф великого турніру не вдалося влучити у площину воріт суперника.

Востаннє таке сталося у матчі проти збірної Аргентини у чвертьфіналі чемпіонату світу 1986 року.