Всі новини

Ваут Веґгорст - про перемогу над Польщею: «Я сказав своїй дівчині сьогодні вранці, що за 20 хвилин до кінця буде нічия, а потім я вийду і заб’ю»

16 червня, 21:36
4

Форвард збірної Нідерландів Ваут Веґгорст прокоментував перемогу над Польщею (2:1) в першому турі Євро.

«Ми домінували в першому таймі і були кращою командою. Ми створили шість або сім дуже, дуже хороших моментів. Але ми повинні бути більш ефективними. Тоді ви зможете полегшити собі завдання, але ми цього не зробили.

У мене було передчуття. Я сказав своїй дівчині сьогодні вранці, тому що вона сумнівалася, чи прийде на гру. Я сказав, що за 20 хвилин до кінця буде нічия, а потім я вийду і заб'ю. Іноді ти просто відчуваєш це. Я дуже щасливий і гордий», – сказав Веґгорст.