Всі новини

Йозуа Кімміх: «Якщо подивитися на хід обох матчів, я вважаю, що ми заслужили пройти далі»

18 квітня, 15:59

Автор переможного голу у матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів «Баварія» - «Арсенал» (1:0) захисник мюнхенців Йозуа Кімміх поділився емоціями після матчу.

«Це неймовірне відчуття — забити такий важливий гол перед нашими вболівальниками в такий вечір, як сьогодні. Це моменти, заради яких ми працюємо.

Сьогодні я отримав нагороду, тому я радий цьому. Поки що зосередимося на півфіналі, потім подивимося, що буде. Шанси забити завжди кращі, коли ви з’являєтеся на полі. Загалом ми раді повернутися у фінал чотирьох Ліги чемпіонів.

Перший тайм був дещо нервовим з боку обох команд, жодна зі сторін не хотіла ризикувати підсумковим результатом. Але в другому таймі ми були набагато кращими, гострішими та амбітнішими.

Після перерви ми гарно вийшли на поле, Леон Ґорецка мав момент, який мав закінчитися голом. Згодом ми забили, Лерой Сане мав шанс та було ще декілька контратак.

Було чудово відсвяткувати з уболівальниками. Гра в другому таймі була дійсно хороша, ми могли навіть забити більше. Зрештою, якщо подивитися на хід обох ігор, я вважаю, що ми заслужили пройти далі», - сказав Кімміх.

У цьому сезоні 29-річний захисник зіграв 36 матчів у складі мюнхенців, забив 2 голи та віддав 9 асистів. Статистика гравця тут.

Після першої гри у Лондоні (2:2) «Баварія» у Мюнхені перемогла «канонірів» з рахунком 1:0 та вийшла до півфіналу Ліги чемпіонів, де зіграє проти «Реала», який вибив переможця минулорічної Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» у серії пенальті (1:1, 4:3 по пенальті).