Всі новини

Мікель Артета: «Останні кілька днів Зінченко та Вайт живуть в одному домі, ділять дружин і все таке»

2 лютого, 18:58
16

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета жартома відповів на питання про суперечку між Олександром Зінченком та Беном Вайтом, яка сталася по завершенню матчу з «Ноттінгем Форест» (2:1).

«Останні кілька днів вони живуть в одному домі, ділять дружин і все таке. Вони в порядку і тепер живуть разом. Вони найкращі друзі.

Можливо, ми по-різному розуміємо слово «бійка». Це була розмова, можливо, трохи запальна та емоційна після матчу, в якому ти граєш з серцебиттям 200 ударів на хвилину. Це нормально. Нічого нового.

Я хочу бачити пристрасть. Я хочу бачити самовіддачу від своїх гравців. Мені потрібні гравці, які завжди хочуть бути краще, а для цього нам треба бути вимогливими один до одного. Інакше це буде «Діснейленд».

Мені подобається це. Поки це відбувається з повагою та наміром бути більш вимогливими як команда, я дуже задоволений. Ви не будете сперечатися з людиною, якщо вам байдуже на неї. Це відбувається тому, що у вас є довіра та хімія з кимось», – сказав Артета на пресконференції перед матчем з «Ліверпулем».

В «Арсеналі» вже траплялася подібна ситуація минулого сезону. Тоді два інших захисники команди, Вільям Саліба та Габріел Магальяес, посварилися в перерві матчу з «Лестером», а вже на початку другого тайму «каноніри» забили переможний гол. Тоді Артета сказав, що «йому потрібні не роботи, а гравці з емоціями та пристрастю».