Всі новини
Video

Кімміх отримав пряму червону на 4-й хвилині матчу з «Дармштадтом» і пропустить Дер Классікер

28 жовтня, 17:35

Триває матч 9-го туру чемпіонату Німеччини між «Баварією» та «Дармштадтом» (0:0 після першого тайму).

Вже на 4-й хвилині зустрічі з поля був вилучений півзахисник «Баварії» Йозуа Кімміх, який затримав суперника, який виходив сам-на-сам з Мануелем Ноєром. Арбітр трактував дії Кімміха як фол останньої надії та вилучив гравця. Через дискваліфікацію Йозуа не зможе взяти участь у наступному матчі проти дортмундської «Боруссії».

Втім, перший тайм «Баварія» закінчила у більшості, адже захисники «Дармштадта» Матей Маглица та Клаус Ґ’ясуля також отримали по прямій червоній картці.

Нагадаємо, сьогодні Мануель Ноєр проводить перший матч після більш ніж 10-місячного відновлення від перелому ноги.