Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 Туреччина вибила Австрію з Євро! Завдяки дублю центрального захисника

3 липня, 08:05
16

Туреччина мінімально здолала Австрію у 1/8 Євро-2024 – 2:1.

• Стартові склади команд:

• Туреччина розпочала максимально активно – на таймері ще не було хвилини, а Меріх Демірал на добиванні після кутового вже забив гол.

57 секунд – офіційно найшвидший гол в історії плей-оф євро і другий найшвидший в історії турніру загалом.

• Австрія ледь не зрівняла вже на третій – бив Баумгартнер.

• І на 5-й – той же Баумгартнер не дотягнувся до мʼяча.

• На 19-й Арда Гюлер задумав дальній удар з центра поля – сміливо, неточно.

• У другому таймі на старті активнішою була Австрія. Але неточно – блокували удари і голкіпер Гюнок, і той-таки Демірал.

Як у цьому моменті Арнаутовича:

• На 59-й хвилині Туреччина зробила другий – знову кутовий, знову Демірал, але тепер одразу головою. Дубль центрального захисника!

• Австрія, утім, на 66-й один відіграла. І теж кутовий – Забітцер подав, Пош скинув Грегоричу – той відправив у ворота.

• На 88-й Бариш Йилмаз вибігав у соло контратаку – але воротар австрійців Пенц чисто в підкаті вибив.

• І вже в наступній атаці він же змарнував ще один момент закрити спокійно матч заздалегідь.

• На останніх секундах Мерт Гюнок врятував Туреччину – після удару Баумгартнера.

• Цікаво, що для команд це не перша очна зустріч цьогоріч.

У березні Австрія та Туреччина грали між собою товариський матч у рамках підготовки до турніру – команда Ральфа Рангніка виграла той матч з рахунком, увага, 6:1!

• У чвертьфіналі Туреччина зіграє з Нідерландами – 6 липня о 22:00.