Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Англія була за секунди від вильоту від Словаччини – але її врятував геній Беллінґема та Кейн в овертаймі
Відео

Джуд поклав шедевр боковими ножицями на 95-й.

Блог — Телевізор
30 червня, 22:25
11

1/8 фіналу Євро-2024 продовжує запалювати: Словаччина обігрувала Англію 1:0, але в екстратаймах все ж вилетіла – 1:2.

• Ґарет Саутґейт, з найцікавішого, випустив замість Коннора Галлахера в основі Коббі Майну – 19-річного півзахисника. Це була єдина зміна в складі обох команд.

• Перший гострий момент мала Словаччина – на 12-й хвилині втік у відрив і мав забивати, і тільки відчайдушний стрибок Ґеї став на заваді його удару.

• А на 26-й Словаччина неочікувано відкрила рахунок: Давид Стрелець віддав на Івана Шранца в не найочевиднішому епізоді, а той переграв Джордана Пікфорда.

• Причому Англії ще й пощастило, що Шранц забив: у цей момент проти футболіста фолив захисник Марк Ґеї, за що міг отримати другу жовту і привезти пенальті.

• Англія вперше ніби як відповіла на 50-й хвилині – Тріпп'єр прострілив у штрафний, і Фоден замкнув пас ударом по порожніх воротах.

Але мʼяч не зарахували – офсайд.

• Зате Словаччина могла скористатися ще одним неймовірним подарунком – Давид Стрелець перехопив мʼяч в центрі поля і відчайдушно пробив. На щастя для Пікфорда, повз.

• На 59-й з невилученням пощастило вже Словаччині – за ось такий епізод другу жовту не отримав Юрай Куцка.

• Чи не найгостріші моменти Англія мала на 78-й – однак Гаррі Кейн навіть не влучив у площину.

А за кілька хвилин Райс влучив у стійку.

• За всі 90 хвилин до компенсованого часу Англія не спромоглася нанести удар у площину воріт Словаччини – якщо говорити про перші тайми, то для «трьох левів» це сталося вперше з 1986 року і матчу з Аргентиною.

• Але в компенсований на 90+5-й стався Джуд Беллінґем – удар боковими ножицями, гол. Феноменальний.

Це був найпізніший гол Англії в основний час в історії плей-оф Євро.