Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Стіна: огляд сейвів Трубіна у матчі проти «Інтера»

Стіна: огляд сейвів Трубіна у матчі проти «Інтера»

Лаутаро залишалось лише розводити руками 🤷‍♂️

Блог — Телевізор
Автор — Andrii Zhyzhiii
4 жовтня, 00:38
4

Завершився матч Ліги чемпіонів між «Інтером» та «Бенфікою». На жаль, підопічні Рогера Шмідта поступились з мінімальним рахунком - 0:1.

Незважаючи на прикрий результат, для українських вболівальників залишається привід для гордості за голкіпера Анатолія Трубіна.

Навіть попри пропущений гол, вихованець «Шахтаря» провів чудовий матч, здійснивши декілька ключових сейвів.

Так, спочатку на 43-й хвилині Трубін нейтралізував небезпечний удар Ніколи Барелли, перевівши м'яч на кутовий.

На відео з 3:12

Пізніше, на 55-й хвилині Анатолій від того ж Барелли чудово відреагував на удар в ближній кут з близької дистанції.

На відео з 4:20

Потім українцю довелось двічі розчарувати Лаутаро Мартінеса.

Спочатку на 74-й хвилині Трубін переграв чемпіона світу при виході 1 на 1.

На відео з 8:14

А на 87-й хвилині Анатолій вже фактично шипами бутсів дотягнувся до м'яча та не дозволив Мартінесу подвоїти рахунок у матчі.

На відео з 8:55

Джерело: скриншоти трансляції Megogo, YouTube Megogo СПОРТ