Tribuna/Футбол/Блоги/ЄВРО-2024/Сейв року: воротар Туреччини на останніх секундах відбив шалений удар – і вивів команду в 1/4-ту

Інакше були б екстратайми.

Блог — ЄВРО-2024
3 липня, 00:16
4

Туреччина обіграла Австрію в 1/8 фіналу Євро-2024 – 2:1. Голи переможців – обидва – забив Меріх Демірал, але не лише завдяки йому турки зіграють у чвертьфіналі.

Вирішальний епізод стався на 90+4-й – в останню секунду (!) номінально компенсованого до другого тайму часу.

Александр Прасс подав у штрафний майданчик на Крістофа Баумґартнера – той бив головою у площину воріт. Між ним і голом могла бути лише одна людина – голкіпер Туреччини Мерт Гюнок.

Гюнок дотягнувся – однією рукою – і відбив мʼяч, який летів від землі.

Це точно найважливіший сейв турніру. Можливо – усього 2024-го.