Tribuna/Футбол/Блоги/ЄВРО-2024/Захисник Румунії моторошно розмахував руками після болісного зіткнення з Думфрісом – на це боляче дивитись

Він не зміг продовжити гру.

Блог — ЄВРО-2024
Автор — Vladick Garankov
2 липня, 19:43

Прямо зараз триває матч 1/8 Євро-2024 між збірними Румунії та Нідерландів. На 20-й хвилині нідерландці завдяки голу Коді Ґакпо вийшли вперед. До завершення першого тайму рахунок залишився незмінним – 0:1.

Насичена гра у виконання «червоних дияволів» не могла залишитись без зіткнень. На 36-й хвилині Васіле Могош врізався головою в плече Думфріса, завалився та почав моторошно розмахувати руками. Імовірно, причиною такий панічних рухів є збите дихання. Сподіваємось, обійшлось без серйозних пошкоджень.

Захисник не зміг продовжити гру, на 38-й хвилині його замінив Богдан Раковiцан.

Джерело: скриншоти трансляції Megogo.