Tribuna/Футбол/Блоги/ЄВРО-2024/😱 ЩО ЗА МАТЧ! Португалія таки пройшла Словенію по пенальті – Кріш не забив 11-метровий в овертаймі
Video

Кошта витягнув три (!) удари в серії.

Блог — ЄВРО-2024
2 липня, 08:05
17

Збірна Португалії ледве пройшла в 1/8 фіналу Євро-2024 – лише у серії пенальті здолала Словенію – 0:0 (3:0).

◾️ У стартових складах було мінімум несподіванок – Кріштіану Роналду теж на місці:

◾️ Португалія одразу почала тиснути, а на 5-й хвилині створила перший хороший момент – після розіграшу кутового Діаша залишили на дальній штанзі, але він не влучив у ворота:

◾️ Згодом вже Роналду видав індивідуальний хайлайт вечора та отримав перші шанси – спочатку погано прийняв м’яч у карному, а потім не дотягнувся до подачі (Бруну ж не встиг на дальній штанзі):

◾️ Спроби Кріштіану впродовж матчу перетворилися на мем, особливо усі штрафні (4), які він взяв на себе:

◾️ Словенія непогано вибігала у контратаки, проте моменти все одно виникали переважно біля їхніх воріт – на 74-й Бернарду не дотягнувся до навісу Канселу:

◾️ Роналду міг усе вирішувати на 90-й – Облак врятував, а матч перейшов в екстратайми:

◾️ Цим історія не завершилась – на 105-й Жота заробив пенальті, але Роналду… його не реалізував! Шалений сейв Облака, після якого Кріш ще довго не міг стримати емоції (плакав у перерві між овертаймами):

◾️ Шаленство не припинялося – 41-річний рекордсмен Пепе привіз вихід 1 на 1, але Кошта врятував усю збірну після удару Шешко:

◾️ Все у підсумку вирішилося у серії пенальті – Роналду з другої спроби забив та попросив вибачення перед вболівальниками, а всі три удари Іличича, Балковеца та Вербича взяв Кошта і вкотре став героєм.

Огляд матчу дивіться тут: ВІДЕО