Tribuna/Футбол/Блоги/ЄВРО-2024/🔥 Шалена розв‘язка у групі А: Угорщина врятувалася на 90+10, Фюлькруґ на 90+1 відвів Німеччину від Італії

Перша драматична кінцівка на Євро.

Блог — ЄВРО-2024
24 червня, 09:15
9

У драматичному стилі завершилися змагання у групі А на Євро-2024 – на останніх хвилинах визначилися остаточні місця та ще один учасник плей-оф турніру.

Німеччина до 90+1 програвала перше місце групи Швейцарії – врятував Фюлькруґ

Німеччина першою відправила м‘яч у сітку вже на 17-й хвилині – Андріх пробив здалеку, Зоммер не впорався з відскоком:

Однак гол скасував ВАР – за фол Мусіали у карному за кілька секунд до цього:

Швейцарці натомість відповіли на 29-й хвилині – Ндоє замкнув простріл Фройлера, це його дебютний гол за збірну:

Тут теж втрутився ВАР, але виявилося, що швейцарцям допоміг ближній захисник, який залишив Ндоє у грі, 1:0.

Невдачі на цьому для німців не припинилися – Джонатан Та отримав жовту та тепер через дискваліфікацію пропустить перший матч плей-оф.

Парад скасованих голів не зупинився – у другому таймі ВАР врятував німців від 0:2.

Перемогу швейцарці таки не втримали – пропустили на 90+1 від Нікласа Фюлькруґа та втратили шанс вийти в плей-оф лідером групи.

Угорщина на 90+10 врятувалася від вильоту – і збила Україні вигідний результат

В угорців та шотландців було не так весело принаймні у першому таймі, хоча обох взагалі не влаштовувала нічия. Попри це до 30-ї хвилини обидві команди спромоглися лише на один удар, а до кінця тайму – на 5. Усі – у виконанні Угорщини, а найкращим став момент з влучанням Орбана у каркас воріт на 41-й:

Шотландці вперше пробили аж на 53-й хвилині, а у площину – на 90+8.

Матч призупинявся на кілька хвилин через жахливий інцидент – форвард угорців Барнабаш Варґа втратив свідомість на полі після зіткнення з голкіпером.

Арбітр у тому моменті пенальті у підсумку не призначив. Команди переграли 10 компенсованих хвилин, на останній з яких Угорщина врятувалася від вильоту, вибивши Шотландію – у контратаці забив Чобот. Це найпізніший гол в історії Євро без врахування екстратаймів.

Таким чином збився вигідний для України результат з двома очками Шотландії у можливій боротьбі за третє місце – тепер там буде Угорщина з трьома балами та різницею голів -3.

***

В 1/8 фіналу Німеччина зіграє проти другої позиції групи С – там Англія, Данія, Словенія та Сербія.

Швейцарія ж отримає суперника з другого місця групи В – найімовірніше, Італію, яка в останньому турі боротиметься з Хорватією та Албанією (Іспанія вже перша)

Угорщина, якщо якимось чином пролізе в плей-оф, отримає або Португалію, або Іспанію, або переможця групи Е, де Україна.