Tribuna/Футбол/Блоги/ЄВРО-2024/😬 Це неповага! Погляньте, що зробив Роналду перед чеським воротарем на 90+2 хвилині

Ну ж некрасиво.

Блог — ЄВРО-2024
Автор — Vladick Garankov
19 червня, 11:44
1

Вчора, 18 червня, відбувся матч Євро-2024 між збірними Португалії та Чехії, в якій номінальні господарі перемогли з рахунком 2:1. В якийсь момент, а саме після голу Провода, здалось, що все йде не по плану Роналду та компанії, але автогол Гранача і гол на 90+2 хвилині все виправили. На останньому зупинимось детальніше.

Після помилок чехів у власній карній зоні м'яч отримав Франсішку Консейсау, який впевнений направив його у ворота Кошти.

Цього не показали об'єктиви камер, але одразу після забитого голу Роналду підбіг до чеського воротаря та демонстративно відсвяткував перед ним. Виглядає не дуже красиво, погодьтесь.