Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/«Та добігай же ти, жопа словенська». Епічний тейк коментатора про головну проблему «Далласа» в фіналі НБА
Відео

Яскраві емоції в найнапруженіший момент третього матчу 😂

Блог — Rim Protection
13 червня, 15:00
10

«Даллас» поступився «Бостону» в третьому матчі фіналу НБА із рахунком 99:106 та тепер поступається 0-3 у вирішальній серії сезону.

У четвертій чверті зустрічі «Маверікс» зуміли повернутися в гру, програючи «-21». Техасці видали ривок 20:2 та підібралися на відстань одного влучного кидка з-за дуги, який спочатку у «Далласа» так ніхто й не зміг влучити, а потім підопічні Джейсона Кідда взагалі втратили м'яч – його Джейлен Браун вигриз в боротьбі з словенцем Лукою Дончичем.

Коментатор Setanta Sports, офіційного транслятора НБА в Україні, Олександр Прошута емоційно прокоментував цей епізод.

«Та добігай же ти, жопа словенська. Не добігає Дончич, бо сил немає вже. Вибачаюсь перед Лукою та глядачами, але ж який емоційний момент», – сказав Прошута.

Джерело: Setanta Sports

Дончич в третьому матчі набрав 27 очок, зробивши шість підбирань та віддавши шість результативних передач. За 4 хвилини до завершення останньої чверті Лука заробив шостий персональний фол та достроково завершив матч.