Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/3-0! Ембіід поставив важливий блок у клатчі проти «Брукліна» і потролив вболівальників «Нетс» після перемоги

«Філа» за крок від виходу в другий раунд плей-оф.

Блог — Rim Protection
21 квітня 2023, 11:57

«Філадельфія» перемогла «Бруклін» у дуже близькому матчі першого раунду плей-оф НБА із рахунком 102:97. Рахунок у серії тепер 3-0 на користь «Сіксерс», які знаходяться за крок від виходу в наступну стадію.

Ця зустріч команд видалася більш напруженою, ніж попередні – «Бруклін» зумів затягнути «Філадельфію» в клатч, де ситуацію врятував Джоел Ембіід. При +2 для своєї команди та 10 секунд до кінця четвертої чверті, центровий виписав потужний блок-шот Спенсеру Дінвідді.

«Бруклін» міг кидати на овертайм за рахунку 100:97, але Ройс О'Ніл припустився втрати під час введення м'яча з-за бокової лінії.

Після матчу Ембіід потролив фанатів «Нетс» на трибунах – показав їм пальцями цифри 3 та 0, що означає актуальний рахунок у серії, тобто 3-0 на користь Філадельфії.

Джоел Ембіід у матчі відзначився 14 очками, 10 підбираннями, 2 асистами та 2 блок-шотами.