Всі новини

Українська збірна здобула 7 медалей у третій день чемпіонату світу з парабіатлону

10 березня, 14:27

У канадському місті Принс-Джордж триває чемпіонат світу з парабіатлону.

У третій день змагань українська збірна завоювала 7 медалей: 3 золота, 3 срібла та 1 бронза.

Богдана Конашук стала першою в історії чемпіонкою світу зі спринт-персьюту у класі стоячи з результатом у 12:26.5 хвилини. Друге місце посіла Людмила Ляшенко (12:41.9), третє – Олександра Кононова (13.37.1).

У чоловічому спринт-персьюту у класі стоячи срібло здобув Сергій Романюк з результатом у 11.48.3 хвилини.

Серед спортсменів з порушенням зору українці Олександр Казік (+ гайд Сергій Кучерявий) та Ярослав Решетинський (+ Дмитро Драгун) посіли перше та друге місце відповідно. Казік фінішував із часом 10:58.3, Решетинський – 11.49.4.

У класі сидячи Тарас Радь здобув ще одну золоту медаль для збірної України. Він завершив гонку з часом 11:11.8.

Для Олександра Казіка та Тараса Радя ці медалі стали вже другими на турнірі – раніше Казік здобував бронзу в індивідуальних гонках, а Радь – срібло у спринті.

Загалом у збірної вже 13 нагород: 4 золотих, 4 срібних та 5 бронзових медалей.