🥇🥇 Україна виграла 6 медалей у другий змагальний день ЧС з парабіатлону

8 березня, 18:55
1

У канадському місті Принс-Джордж триває чемпіонат світу з парабіатлону.

Сьогодні, 8 березня, розігрувалися медалі в індивідуальних гонках в трьох класах: сидячи, стоячи та серед спортсменів із порушеннями зору.

На рахунку збірної України 6 виграних медалей – 2 золоті, 1 срібна та 3 бронзові.

У класі стоячи чемпіонкою світу стала Людмила Ляшенко (39:25.9 хв), яка 7 березня виграла золото у спринті. У чоловічих перегонах Григорій Вовчинський став срібним призером (37:01.7).

У класі сидячи єдина медаль на рахунку Тараса Радя, який фінішував першим (37:58.7).

Ще три нагороди виграли біатлоністи з порушеннями зору – Ярослав Решетинський (срібло, 37:11.5), Олександр Казік (бронза, 37:55.2) та Наталія Ткаченко (бронза, 46:34.3).

Загалом на рахунку синьо-жовтих вже 11 нагород – 4 золота, 3 срібла та 4 бронзи.

У суботу відбудеться спринт-персьют, у неділю – командний спринт.