Tribuna/Футбол/Блоги/Під час гольової атаки Нідерландів на полі перебувала пара кросівок – подивіться, як вони заважали кіперу румунів

Автор — Katya Ruda
2 июля, 23:17
2

Хтось поїде додому без взуття. 2 липня Нідерланди розгромили Румунію з рахунком 3:0. Доніелл Мален забив третій гол за голландців у компенсований час, забронювавши команді місце у чвертьфіналі на Євро-2024. «Помаранчеві», які сьогодні були «синіми», впевнено перемагали вже після першого тайму, завдяки голу Гакпо. Наприкінці зустрічі засіяв форвард Боруссії Мален. Під кінець матчу трапився досить дивний епізод – на поле вибіг вболівальник, і матч призупинили. Стрікера впіймали, зустріч відновили, але забули прибрати з поля кросівки фаната – вони спокійно валялися у штрафній Флоріна Ніцу. На 83-й хвилині Нідерланди спіймали румунів на контратаці. Мален, розпочавши ривок зі своєї половини поля, вже наближався до штрафної, намагаючись обіграти не лише захисників, а й взуття, що було на його шляху.

Тим часом кіпер Румунії, замість того, щоб зосередитися на Доніеллі, почав вибивати кросівок, що валявся поруч.

Можливо, саме через це він і пропустив третій м'яч у свої ворота.