Всі новини

Клопп повідомив про пошкодження Діаса, Нуньєса та Гакпо після матчу з «Манчестер Юнайтед»

18 березня, 09:22
2

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував виліт з Кубка Англії на стадії чвертьфіналу від «Манчестер Юнайтед» (3:4).

«Надзвичайно напружений матч. «Юнайтед» дійсно добре почав гру, а ми — ні. Ми використали час і добре адаптувалися. Нам потрібно було закривати гру, а ми цього не зробили.

Ви повинні прийняти результат. Вони заслуговують на вихід у наступний раунд. Був період у другому таймі, коли ми повинні були завершити матч, але ми цього не зробили, але ми знали, що суперник може реалізувати свої моменти.

Я вважаю, що мої хлопці знову продемонстрували неймовірний характер. Але не можна порівнювати наш сезон із сезоном «Юнайтед» за кількістю ігор.

Зараз хлопці їдуть у збірні. Сподіваємось, вони повернуться здоровими. Луїс Діас відчув дискомфорт в зоні паху, Нуньєс відчув своє підколінне сухожилля, і, на мою думку, Коді Гакпо підвернув щиколотку. Вони грають знову через чотири-п’ять днів, це божевілля», - додав Клопп.