Всі новини

Мікель Артета: «Було приємно дивитися, як «Арсенал» грав з «Брайтоном»

17 грудня, 18:50
2

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета прокоментував перемогу над «Брайтоном» (2:0).

«Неймовірна гра. Від початку до кінця було приємно дивитися, як ми грали проти цієї дуже хорошої команди. Навіть у перерві рахунок цього не відображав. Ми цілком заслужено виграли гру.

У нас було 15 ударів у першому таймі - це багато. Треба було продовжувати. У нас немає такої точності перед воротами.

«Брайтон» міг зрівняти за рахунку 1:0? Це АПЛ. Ви бачите це в кожній грі. У нас було багато ситуацій, щоб забити м’яч, але ми цього не зробили. 1:0 недостатньо.

Чи показує Кай Гаверц той результат, якого я очікував? З точки зору голів, так. За показниками він точно такий же, як і на початку сезону. Ви бачите, що він впевнений і насолоджується своїм футболом», - сказав Артета.