Всі новини

Тренер «Буковини» Мельничук: «Хтось не хоче бачити нас нагорі»

27 листопада, 20:33
13

Головний тренер «Буковини» Андрій Мельничук висловив невдоволення суддівством в матчі 18-го туру Першої ліги проти «Поділля» (0:2).

«Перший гол… Треба адекватно дивитися на ситуацію – в державі йде війна, і деякі люди приїжджають і починають займатися своїми справами, незважаючи на воєнний стан і те, що відбувається в державі. От ми зробили скандал з приводу пенальті у наші ворота в матчі з Італією, на останніх хвилинах з Мудриком.

На 5-й хвилині відбувся ідентичний момент – там був такий звук, що чути аж на Головній, напевно. За 5-7 хвилин можна було закрити гру, але хтось не хоче бачити нас нагорі. Знову-таки, нашою першочерговою задачею було зберегти команду, щоб вона брала участь у чемпіонаті Першої ліги. Думаю, на першому етапі ми цю задачу виконали», – сказав Мельничук.

На 6-й хвилині Сергій Сімінін сфолив проти нападника «Буковини» у своєму штрафному майданчику, але головна арбітриня вирішила не призначати пенальті. Чернівецька команда не змогла фінішувати в топ-5 – навесні на неї чекає боротьба за виживання в групі аутсайдерів.