Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Щось знав? Колишній гравець «Ліверпуля» передбачив авторів голів «Баварії» у матчі проти «Реала» та пенальті Кейна

За кілька хвилин після початку ще вгадав рахунок 😳

1 травня, 00:06
1

Колишній нападник «Ліверпуля» та збірної Англії Даніель Старрідж передбачив авторів голів «Баварії» у матчі проти «Реал».

Він опублікував твіт за хвилину до початку матчу, в якому написав наступне: «Сане сьогодні буде великою проблемою. Заб'є він, а ще – Кейн з пенальті».

За кілька хвилин після початку англієць запостив ще один твіт, в якому написав точний рахунок: «Схиляюся до 2:2. Може бути 3:2, якщо запасні «Баварії» добре увійдуть в гру. Багато голів».