Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Кріштіану Роналду поклав красеня у матчі півфіналу Кубка Короля Саудівської Аравії

Справжня майстерність.

Блог — Телевізор
Автор — Danylo Syrotiuk
1 травня, 22:04

У матчі півфіналу King's Cup Саудівської Аравії між «Аль-Насром» та «Аль-Халіджом», зірковий нападник Кріштіану Роналду відзначився неймовірним голом.

Після помилки голкіпера, Кріш підхопив мʼяч на кутку штрафного майданчику звідки пробив в дотик з розвороту – попав точно у нижній кут воріт та зробив рахунок 1:0 вже на 17-й хвилині.

Вже у другому таймі Кріш зміг відзначитися дублем та зробити рахунок 3:0. Таким чином він за 45 матчів за «Аль-Насром» вже забив 44 голи та віддав 12 асистів. У сумі 56 результативних дій і це ще не кінець!

Джерело: скриншот трансляції